0

Szkoda Bartry wydawało się, że ten zawodnik ma potencjał, gdyby grał regularnie, może coś by z niego było, ale jak już kolejny trener nie widzi w nim przyszłości to coś jest na rzeczy...

0

Fabregas rzeczywiście nie spisał się u nas , ale to mimo wszystko to bardzo dobry piłkarz , być może to nie to środowisko , w Arsenalu grał naprawdę dobrą piłkę , wydaję mi się , że gdyby od początku grał w Barcelonie , mógłby grać teraz w podstawowym składzie , te przenosiny go zniszczyły...

1

Alexis , gwałce replay :D

0

Dzięki Bogu !!

0

Alexis z Realem , ta bramka zostanie mi na długo w pamięci :)

0

On ma naprawdę duży talent , szkoda było by go stracić a jeśli przyjdzie Silva to on wyleci . Bartra jest sporo młodszy od Silvy więc mógł by być pewną inwestycją w przyszłość , w ostatnim sezonie nie pokazał wiele , ale może właśnie z tego powodu że mało grał , za to świetnie pokazał co potrafi w u21.

0

Nie on nie odejdzie , on ma talent ! Nie możemy go oddać !

0

Ma ktoś bilet w sektorze S ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?